Procesní technik

Požadavky:

  • VŠ strojní nebo SŠ a praxe na pozici procesního technika min. 2 roky
  • Zkušenosti s procesy obrábění, montáže a testování výrobků
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Aktivní a samostatný přístup

Náplň práce:

  • Zlepšování procesu nové výrobní linky, která se právě dostává do sériové výroby
  • Analýza prostojů, návrh a implementace řešení - PDCA
  • Celkové zlepšení klíčových ukazatelů - OEE a scrap rate
  • Spolupráce na zavedení 5S a zlepšení ergonomie pracoviště
  • Výzvou jsou technické problémy, kde je potřeba aktivní komunikace s dodavateli výrobního zařízení

Benefity

  • Práce ve stabilní nadnárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Očkování zdarma
  • Další benefity z kolektivní smlouvy

Informace o pozici

Místo pracoviště

Důlní 362/2, 400 04  Trmice-Trmice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Mzda

40000-50000 Kč/měsíc

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

KS Kolbenschmidt Czech Republic, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Kamila Roučková